6 жовтня 2013 на порталі з’явилася перша героїня — співачка Марія Кудрявцева, і перша новина — про творчий вечір поетеси із Хмельниччини Оксани Радушинської.

Вже 25 жовтня ми оголосили Благодійний місячник «Книга з поштової скриньки» і розіслали перший прес-реліз.

13 листопада про наш портал з’явилася інформація на сайті «Укр.літ».

11 грудня, у зв’язку з подіями на Майдані, на сайті з’явився розділ «Слово зброя», в якому наразі понад  300 публікацій.

25 грудня на порталі був оголошений конкурс нарисів «Жінка в історії».

В останній день лютого 2014 на порталі був оголошений тижневий марафон «Вшановуємо кобзаря». За підсумками марафону були нагороджені героїні порталу Еліна Заржиціка, Світлана Талан, Любов Сердунич, Людмила Яцура.

Після того, як у розділі «Слово зброя» зібралася понад сотня поезій, було вирішено видати книгу. А вже 9  березня, у 200 роковину народження Тараса Шевченка, ми, разом із Мистецькою агенцією «Наш формат» презентували в Українському домі збірку поезій «Материнська молитва. Українки — героям Майдану». До книги увійшли, в основному, поезії героїнь порталу.

15 березня, про книгу «Материнська молитва» і веб-портал «Жінка–УКРАЇНКА» почула вся Україна — 10-хвилинний сюжет прозвучав на Першому каналі Українського радіо в Інформаційно-музичній програмі «Обрії». 

Портал виступив інформаційним партнером музично-поетичного вечора «Звучи мені сонатою», що відбувся 18 березня о 18 годині в Київському  міському будинку вчителя. Під час вечора у виконанні заслуженої артистки України Світлани Мирводи прозвучали пісні та романси на слова української поетеси, заслуженого діяча мистецтв України Зої Кучерявої.

4 квітня за організаційної підтримки нашого порталу Національній спілці письменників відбудевся творчий вечір Олесі Чайки. У програмі — презентація збірки «Вінчана з сонцем» та пісні у авторському виконанні.

На сьогоднішній день на порталі найбільше переглядалися сторінки, пов’язані з творчістю Оксани Радушинської, а серед «гостей» порталу — Сергія Дзюби.

Загалом з з часу створення порталу на ньому переглянуто 200 000 сторінок. Число публікацій сягає понад три тисячі.

 

Advertisements

About Юрій Пероганич

1961 року народження, одружений
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s